Instalacje domowe

Od naprawy gniazdka do nowej instalacji w budowanym domu – oferujemy pełny wachlarz usług.

W domowych instalacjach wykonujemy między innymi:

  • Wewnętrzne i zewnętrzne gniazda i oświetlenie

Budujesz lub remontujesz dom czy mieszkanie – to jest właściwa chwila, aby przemyśleć i skonsultować swoją instalację elektryczną z fachowcem elektrykiem. Czym wcześniej zostaną przeprowadzone wszystkie prace elektryczne, tym później bardziej będziesz się cieszył bezproblemową i bezpieczną instalacją elektryczną. Na wszystko jest właściwa pora, prowadzenie nowych przewodów gdy malarz kończy malować – taką nie jest. Zadzwoń teraz i oszczędź sobie kosztów i niedogodności.

  • Wymiana instalacji na nową, spełniającą aktualne wymagania Polskiej Normy

Stare dwużyłowe aluminiowe instalacje elektryczne to bardzo duże ryzyko pożaru i porażenia. Współczesne przepisy zabraniają montażu tego typu instalacji i nakazują ich wymianę na współczesne, bezpieczne instalacje elektryczne na przewodach trójżyłowych miedzianych – nie ryzykuj i zawsze przy remoncie pozbądź się zagrożenia!

  • Okresowe przeglądy instalacji elektrycznej

Prawo Budowlane nakłada na właścicieli i zarządców nieruchomości obowiązek przeprowadzania okresowych przeglądów instalacji elektrycznej. Czym może skutkować ich brak? Zakład Ubezpieczeń odmówi wypłaty odszkodowań za szkody powstałe w wyniku niesprawnej instalacji elektrycznej. W razie wypadku związanego z prądem skutkującego szkodą na zdrowiu lub życiu ludzkim, osoba odpowiedzialna za stan instalacji i brak przeglądu może odpowiadać także karnie! Nie zwlekaj i upewnij się, że Twoja instalacja elektryczna jest bezpieczna i posiada aktualny przegląd.

  • Wymiana i naprawa rozdzielnic elektrycznych oraz dodatkowych połączeń wyrównawczych uziemionych

Czy masz jeszcze stare, wkręcane bezpieczniki? Pamiętaj, że nie wolno ich naprawiać! Są jednorazowe, naprawianie ich drutem to bardzo duże ryzyko uszkodzenia instalacji i pożaru! Oszczędzisz sobie kłopotu wymieniając bezpieczniki na współczesne zabezpieczenia. Jeden ruch ręką i prąd wraca. Nie trzeba szukać nowych na zmianę, ani kręcić w ciemności. Współczesne zabezpieczenia są nie tylko wygodniejsze ale i bezpieczeniejsze dla Ciebie i Twojej instalacji elektrycznej.

  • Dodatkowe gniazda, punkty oświetlenia

Brakuje dodatkowego gniazda? Masz dość przedłużaczy? A może potrzebujesz dodatkowe oświetlenie? Ulepszymy Twoją instalację domową, minimalizując konieczność dodatkowych prac wykończeniowych.

  • Wyszukiwanie usterek i ich naprawa

Zgasło światło? Nie da się załączyć zabezpieczeń bo cały czas “strzela”? A może słyszysz dziwne trzaski? Widzisz iskry? Czujesz zapach spalenizny? To wszystko ostrzeżenia, że w Twojej instalacji dzieje się bardzo źle. Nie ignoruj tego, bo koniec może być tragiczny. Od uszkodzonych instalacji elektrycznych bardzo często zaczynają się pożary, w których niestety także giną ludzie. Wezwij fachowca elektryka, aby móc pójść spać bez obaw. Jeśli nie jesteś specjalistą, nie próbuj naprawiać instalacji samodzielnie – możesz zostać porażony prądem.

  • Gniazda ładowania samochodów elektrycznych

Samochody elektryczne to świetna sprawa, tylko gdzie i jak je ładować? Ładowanie w domu, korzystając z taniej taryfy nocnej, a może prądem z instalacji fotowoltaicznej? To się naprawdę opłaca! Myślisz, że trzeba mieszkać w domu, aby móc z tego skorzystać? Nic bardziej mylnego, zakładamy instalacje do ładowania samochodów elektrycznych także w garażach podziemnych w blokach mieszkalnych

Elektryczne ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja

 • Elektryczne podgrzewacze wody